Festő (m/f/d)

Poppenhausen (Wasserkuppe)
Csapatmunka nagyszerű munkakörnyezetben Jó átvételi lehetőség Órabér 17,50 €-tól

Ügyfelünk kiváló minőségű, modern bútorokat gyárt. Jelenleg munkatársat keresünk fa- és fémalkatrészek kézi és festőberendezéseken történő festéséhez.

Kedvet kapott a változáshoz? Várjuk jelentkezését!

Ajánljuk Önnek:

- Órabért kapsz 17,50 €/órától kezdődően, képzettségedtől függően.

- Kiegészítő juttatásokat, mint például üdülési és karácsonyi jutalom, egyenként akár 400 €-ig - Vonzó munkahelyet és jó munkahelyi légkört kellemes környezetben - Nagyon jó esélyt arra, hogy ügyfelünk állandó munkatársai közé felvegyük.

Az Ön feladatai:

- Felületek előkezelése és feldolgozása - Alkatrészek festése kézzel, csészével és airmix pisztollyal, valamint festőberendezésekkel - Festékek és pácok előkészítése - Festőberendezések tisztítása és karbantartása.

Amit magaddal kell hoznod:

- Festő, asztalos (m/f/d) vagy hasonló végzettség - Kézi és festőberendezésekkel (Venjakob) történő alkatrészfestésben szerzett tapasztalat - Jó német nyelvtudás írásban és szóban - Megbízhatóság, pontosság, önálló munkastílus.

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.

Ön új állást szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36163 Poppenhausen (Wasserkuppe)
Poppenhausen (Wasserkuppe) 36163 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-05
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###