Malarz (m/k/d)

Poppenhausen (Wasserkuppe)
Praca zespołowa w świetnej atmosferze Dobra opcja przejęcia Wynagrodzenie godzinowe od 17,50 €

Naszym klientem jest producent wysokiej jakości, nowoczesnych mebli. Obecnie poszukujemy pracownika do malowania elementów drewnianych i metalowych ręcznie oraz na systemach lakierniczych.

Masz ochotę na zmianę? Czekamy na Twoją aplikację!

Oferujemy:

- Otrzymasz wynagrodzenie godzinowe od 17,50 €/godzinę w zależności od Twoich kwalifikacji.

- Dodatkowe płatności, takie jak premie wakacyjne i świąteczne w wysokości do 400 € każda - Atrakcyjne miejsce pracy i dobra atmosfera pracy w przyjemnej atmosferze - Bardzo duża szansa na przyjęcie w ramach stałej siły roboczej naszego klienta.

Twoje zadania:

- Obróbka wstępna i przetwarzanie powierzchni - Malowanie części ręcznie za pomocą kubka i pistoletu airmix, jak również systemów malarskich - Przygotowanie farb i bejc - Czyszczenie i konserwacja systemów malarskich.

Co powinieneś ze sobą zabrać:

- Wykształcenie jako malarz, stolarz (m/k/d) lub porównywalne - Doświadczenie w malowaniu części ręcznie oraz przy użyciu systemów malarskich (Venjakob) - Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - Rzetelność, dokładność, samodzielny styl pracy.

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.

Ty chcesz nowej pracy, my dokonujemy właściwego zatrudnienia. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, czat lub WhatsApp, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Więcej informacji i opcji kontaktu można również znaleźć na Facebooku lub Kununu!

Miejsce pracy: 36163 Poppenhausen (Wasserkuppe)
Poppenhausen (Wasserkuppe) 36163 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-05
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###