HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Account Manager Görögország (m/f/d)

Würzburg
Csapatmunka nagyszerű munkakörnyezetben €2,900-tól rugalmas munkaidő

Szeretné a kiváló ügyfélkiszolgálás iránti szenvedélyét egy dinamikus és növekvő környezetben kamatoztatni? Ügyfelünk egy közepes méretű vállalatcsoport, amelynek neve egy modern, sikeres kereskedelmi vállalatot jelent. Ügyfélszolgálati munkatársként (m/f/d) lehetősége lesz arra, hogy fontos szerepet töltsön be a csapatban, és jelentősen hozzájáruljon a vállalat sikeréhez. Régóta fennálló ügyfelünknek ajánljuk Önt, így lehetővé tesszük, hogy csatlakozzon a vállalathoz, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök: A munkakörhöz tartozó előnyök:

Szeretné tudni, hogy mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  • Vonzó javadalmazási csomag (2.900 €-tól, képzettségtől függően).
  • Teljes munkaidő, igény szerint rugalmas munkaidővel
  • családias munkahelyi légkör egy tulajdonos által vezetett vállalatnál
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • lapos hierarchia és rövid döntéshozatali folyamatok

Az Ön profilja:

  • Kereskedelmi képzés (irodai kommunikáció/menedzsment, nagy- és külkereskedelem (m/f/d) vagy hasonló) vagy releváns tapasztalat az ügyfélszolgálaton.
  • Nagyon jó görög nyelvtudás írásban és szóban, valamint a helyi kultúra ismerete.
  • Jó angol nyelvtudás, alapfokú német nyelvtudás elegendő.
  • Szociabilitás és öröm az ügyfélszolgálatban
  • Csapatszellem és elkötelezettség

Az Ön feladatai:

  • A görögországi ügyfelek tanácsadása és támogatása
  • Megrendelések elfogadása és feldolgozása
  • Árajánlatok készítése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok bővítése és új ügyfelek megszerzése
  • Kapcsolattartó a kijelölt terület minden témájában

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új kollégák keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő munkatársat vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: lépjen velünk kapcsolatba e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97080 Würzburg
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-20
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###