Bér- és bérügyintéző (m/f/d)

Kitzingen
Nagyon jó fejlődési lehetőségek Rugalmas munkaidő 2,800 €-tól

Új szakmai kihívást keres egy egészséges és sikeres vállalatnál? Akkor ragadja meg ezt a lehetőséget, és tegye meg a következő lépést a karrierlétrán. Ajánljuk Önt ügyfelünknek, lehetővé tesszük, hogy elindítsa karrierjét, és a legjobb feltételeket kapja.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor nézze meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  1. Vonzó javadalmazási csomag (2800 €-tól)
  2. Rugalmas munkaidő
  3. célzott továbbképzési programok
  4. Ingyenes parkolóhelyek
  5. Állandó munkaszerződés egy családi vállalkozásban

Az Ön profilja:

  1. Kereskedelmi képzés és tapasztalat a bérszámfejtésben
  2. A társadalombiztosítási és bérszámfejtési adójog alapos ismerete
  3. MS Office és bérszámfejtő szoftverek jó ismerete
  4. Felelősségtudat és körültekintő, strukturált munkavégzés.

Az Ön feladatai:

  1. Bérszámfejtés és bérszámfejtés
  2. Kapcsolattartó a vezetők és a munkavállalók számára a bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdésekben
  3. A személyzeti törzsadatok karbantartása
  4. Munkavállalói adminisztráció (munkaszerződések, felmondások, AZ ellenőrzések stb.)
  5. Helyettesítés esetén támogatás a pénzügyi elszámolásban

A pályázók és a vállalatok több mint 30 éve bíznak bennünk az új munkahely és az új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97318 Kitzingen
Kununu - Top Company
Kitzingen 97318 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-20
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###