Értékesítési mérnök (m/f/d)

Würzburg
Állandó szerződés Nemzetközi környezet 50,000 €-tól

Új szakmai kihívást keres, ahol teljes mértékben kiaknázhatja a benne rejlő lehetőségeket? Akkor tegye meg velünk a következő lépést, és kezdje meg karrierjét egy olyan vállalatnál, amely sikeresen valósít meg nagy nemzeti és nemzetközi projekteket, és vezető piaci pozíciót foglal el. Ajánljuk ügyfelünknek, lehetővé tesszük számodra az indulást és a legjobb feltételeket biztosítjuk számodra.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még rá:

  • Vonzó javadalmazási csomag (50 000 eurótól, képzettségtől függően).
  • Állandó munkaszerződés
  • Önálló és felelősségteljes munka egy nemzetközileg aktív vállalatnál
  • Jó munkahelyi légkör és motivált csapat
  • Továbbképzési és továbbképzési lehetőségek

  • Műszaki irányultságú gépészmérnöki/építőmérnöki/ipari mérnöki diploma.
  • Komplex beruházási javak projektmenedzsmentjében/értékesítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Jó angol nyelvtudás
  • Üzleti adminisztrációs és szerződési jogi ismeretek, lehetőleg az üzemépítés területén szerzett tapasztalatokkal.
  • Önérvényesítő és tárgyalási készség

Az Ön feladatai:

  • Projekt-specifikus árajánlatkészítő csoportok irányítása
  • Személyre szabott árajánlatadási projektstratégiák kidolgozása
  • árajánlatok elkészítése
  • Költség- és szolgáltatási keretek egyeztetése a szakterülettel

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-21
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###