Közvetlen elhelyezés

Könyvelő (m/f/d)

Lauterbach
Nemzetközi környezet Teljes munkaidőben 50.000,--55.000,- € éves kereset

Új kihívást keres a számvitel / HGB területén, és van elképzelése a vállalaton belüli számvitelről stb. Akkor pont az Ön számára megfelelő pozíciót kínáljuk ügyfelünknél, nemzetközi környezetben.

Az Ön előnyei:

  • Éves fizetés 50.000 és 55.000 euró között.
  • Szabályozott munkaidő (40 óra/hét) mobil munkavégzés lehetőségével
  • Ismerős struktúrák és lapos hierarchia
  • További fejlődési lehetőségek egy csoportos környezetben

Az Ön feladatai:

  • A havi, negyedéves és éves pénzügyi kimutatásokban, valamint az éves könyvvizsgálatban való közreműködés.
  • Havi vállalatközi és mérlegszámla egyeztetés
  • A számviteli, beszámolási és pénzügyi elemzési funkciók ellenőrzési folyamatainak optimalizálása a költségszámításban, különösen a termelési költség- és árkalkulációban.
  • Részvétel az előrejelzések és jelentések elkészítésében

Amit magaddal hozol:

  • Elvégezett kereskedelmi képzés, adóügyi ügyintézői vagy könyvelői képzés (m/f/d)
  • A HGB szerinti számvitel és a belső ellenőrzés nagyon jó ismerete, kívánatos az amerikai GAAB ismerete.
  • MS Office alkalmazások ismerete, különösen Excel ismerete és tapasztalat az ERP rendszerrel kapcsolatban.
  • Német nyelvtudás írásban és szóban, angol nyelvtudás kívánatos.

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek.

Ön új állást szeretne, mi pedig a megfelelő munkatársat. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36341 Lauterbach
Kununu - Top Company
Lauterbach 36341 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-17
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###