Raktári dolgozó (m/f/d)

Schlüchtern
Állandó szerződés Jó átvételi lehetőség Órabér 16,- €-tól

Raktári munkás (m/f/d) állást kínálunk Önnek ügyfelünknél, a kollektív szerződés szerinti bért meghaladó órabérrel, kollektív szerződés szerinti bónuszokkal, pontos bérfizetéssel és támogatással, amikor csak szüksége van rá.

Az Ön kilátásai:

  • Szabályozott munkaidő
  • Érdekes és változatos feladatkör
  • Órabér 16 €-tól, képzettségtől függően
  • Különleges éves kifizetések
  • Kiterjedt munkavállalói juttatási program

Az Ön feladatai:

  • Bejövő áruk, kimenő áruk
  • Anyagok komissiózása a gyártáshoz
  • Az áruk csomagolása és előkészítése a kiszállításhoz
  • Teherautók be- és kirakodása targoncával / raklapos targoncával

Amit magaddal kell hoznod:

  • Raktári tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély és targoncás tapasztalat
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló, megbízható és motivált munkavégzés
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, rugalmasság és rugalmasság.

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek.

Ön új állást szeretne, mi pedig a megfelelő munkatársat. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36381 Schlüchtern
Schlüchtern 36381 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-24
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###