Sütőipari eladó (m/f/d)

Würzburg
Órabér 13,50 €-tól Rugalmas munkaidő Jó tömegközlekedési kapcsolat

Új kollégákat keresünk egy barátságos és családi kézműves pékség würzburgi pékségének pékáru értékesítési osztályára .

Az Ön előnyei:

  • Órabér 13,50 €-tól
  • Rugalmas munkaidő teljes vagy részmunkaidőben
  • Különleges éves kifizetések
  • Intenzív bevezető képzés

  • Kellemes és családias munkahelyi légkör

Az Ön feladatai:

  • Ügyféltanácsadás és ügyfélszolgálat
  • Friss pékáruk, cukrászati termékek és snackek értékesítése
  • Pénztárkezelés

  • Rendelések előkészítése

  • Barátságosság és kommunikációs készség (német nyelvtudás legalább B2 szintű)

  • Értékesítési tapasztalat, de pályakezdőket is szívesen látunk.

Csak vedd fel velünk a kapcsolatot, várjuk a jelentkezését!

Munkahely: 97076 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97076 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-20
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###