Szerszámkészítő (m/f/d)

Fulda
Jó átvételi lehetőség Munkaidő 3 műszakos Órabér 20,00 €-tól

Van érzéke a gépekhez? Akkor miért ne támogatná ügyfelünket mint szerszámgépszerelő (m/f/d) a gépek javításában, karbantartásában és szervizelésében.

Ön kapni fog:

- Órabér 20,00 €/óra összegtől kezdődően

- Érdekes és változatos feladatokat - Nagyon jó esélyt a felvételre - Szabadság és karácsonyi jutalom, egyenként akár 400 €-ig - Túlórákért, éjszakai munkáért és esetleges szombati napokért pótlékot.

Az Ön feladatai a következők lennének

- Hidegalakító szerszámok karbantartási és javítási munkái - Összeállítások és alkatrészek szét- és összeszerelése - Dokumentálás - Szerszámok és alkatrészek kisebb és precíz javításai

Amit magaddal kell hoznod:

- Szerszámgépész, ipari gépész vagy hasonló szakképesítés (m/f/d) - Több éves szakmai tapasztalat a gépek karbantartásában és javításában - Jó PLC-ismeret - Hajlandóság a műszakos munkára, korai, késői és éjszakai műszakok heti váltásban - Nagy felelősségtudat és önálló munkastílus.

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek.

Ön új állást szeretne, mi a megfelelő munkaerőt vesszük fel. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon, chaten vagy WhatsAppon, és mi örömmel ajánlunk Önnek megfelelő állást.

További információkat és kapcsolattartási lehetőségeket a Facebookon vagy a Kununun is találsz!

Munkahely: 36041 Fulda
Kununu - Top Company
Fulda 36041 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-31
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###