Ügyfélszolgálati ügyintéző (m/f/d)

Tauberbischofsheim
Változatos feladatok Rugalmas munkaidő-beosztás €2,900-tól

Élvezi az ügyfelekkel való kapcsolattartást, szeret önállóan dolgozni, és új kihívásokat keres? Akkor téged keresünk. Összehozzuk Önt egy olyan céggel, amely a világ minden táján sikeresen értékesíti kiváló minőségű termékeit. Ajánljuk Önt régi ügyfelünknek, lehetővé tesszük az induláshoz és a legjobb feltételekről tárgyalunk az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még:

  • Vonzó javadalmazási csomag (2.900 €-tól)
  • Rugalmas munkaidő a munkaidő-számlának köszönhetően.
  • Kihívást jelentő és változatos feladatok egy rendkívül motivált, kollegiális csapatban.
  • Érdekes munkahely egy erősen növekvő piacon
  • jó fejlődési lehetőségeket

  • Kereskedelmi képzés (nagy- és külkereskedelmi ügyintéző/ügyintéző/ipari ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló)
  • Ügyfélszolgálati és erőforrás-tervezési tapasztalat előnyt jelent, de nem elengedhetetlen.
  • Az MS Office magabiztos kezelése
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban, egyéb idegen nyelvek is szívesen látjuk.
  • Csapatszellem, ügyfélközpontúság és kommunikációs készség

Az Ön feladatai:

  • Nemzeti és nemzetközi ügyféllátogatások szervezése
  • A szerviztechnikusok bevetésének megtervezése és támogatása világszerte
  • Jelentések, statisztikák stb. készítése
  • Levelezés a nemzetközi ügyfelekkel, képviselőkkel és alkalmazottakkal
  • Utazások tervezése, támogatása és nyomon követése, beleértve a vízumügyintézést is.

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk az új munkahely és új munkatársak keresése során. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97941 Tauberbischofsheim
Tauberbischofsheim 97941 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-20
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###