Villanyszerelő (m/f/d)

Würzburg
Állandó szerződés Órabér 26,27 euróig terjedő órabér AZ H.-csütörtök 07:00-15:30, péntek 7:00-12:00

Szeretné fejleszteni készségeit és kompetenciáit?
Akkor kezdje velünk a Würzburgi Egyetemi Kórházban.

Mi ezt kínáljuk Önnek:

  • Órabér akár 26,27 €-ig terjedő órabér.
  • Munkaidő: H-P 07:00-15:30, P 07:00-12:00
  • Legfeljebb 48 hónapig tartó, projekthez kapcsolódó megbízást.
  • Kiterjedt szociális juttatásokat, beleértve a szabadság- és karácsonyi jutalmakat is

  • Akár 30 nap szabadság

Ezek az Ön feladatai:

  • Új telepítések és karbantartási munkák
  • Tűzjelző rendszerek telepítése és tesztelése
  • Műszaki hibák kijavítása

  • Adat- és elektromos berendezések áthelyezése

Amit magaddal kell hoznod:

  • Villanyszerelő vagy épületgépészeti elektronikai technikus (m/f/d) szakképzettséget.
  • Lehetőleg szakmai tapasztalattal vagy pályakezdőként is.

  • Önálló és gondos munkavégzés

Pályázók és cégek már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új kollégákat keresnek.
Új állást szeretne?
A Schütze + Seifertnél való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, mi szívesen ajánlunk Önnek megfelelő állást.

Munkahely: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-03
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###