Raktári alkalmazott (m/f/d)

Kürnach
Jó tömegközlekedési kapcsolat Munkaidő: H-P: 07:00-16:00 Órabér 14,40 €-tól

Kürnach-i kisállat kellékekkel foglalkozó középvállalkozás raktárába keresünk erősítést !

Az Ön előnyei:

  • Órabér 14,40 €-tól
  • Teljes munkaidő, rendszeres munkaidővel (H-P: 07:00 - 16:00)
  • Jó tömegközlekedési kapcsolatok
  • Jövőbiztos munkahely átvételi lehetőséggel
  • Különleges éves kifizetések

  • Kellemes munkahelyi légkör

Az Ön feladatai:

  • Rendeléskiszolgálás
  • Áruk csomagolása

  • Általános raktári tevékenységek

Mit tartasz raktáron:

  • Kívánatos az első raktári tapasztalat

  • Megbízhatóság és csapatban való munkavégzésre való képesség.

Vedd fel velünk a kapcsolatot, szívesen segítünk!

Munkahely: 97273 Kürnach
Kununu - Top Company
Kürnach 97273 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-21
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###