Pracownik magazynu (m/k/d)

Kürnach
Dobre połączenie transportem publicznym Godziny pracy: poniedziałek-piątek 07:00-16:00 Wynagrodzenie godzinowe od 14,40 €

Poszukujemy wzmocnienia w magazynie dla średniej wielkości hurtowni artykułów dla zwierząt domowych w Kürnach!

Twoje zalety:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 14,40 €
  • Pełny etat z regularnymi godzinami pracy (pon.-pt.: 07:00 - 16:00)
  • Dobre połączenia transportem publicznym
  • Przyszłościowa praca z opcją przejęcia
  • Specjalne roczne płatności

  • Przyjemna atmosfera w pracy

Twoje zadania:

  • Kompletacja zamówień
  • Pakowanie towarów

  • Ogólne czynności magazynowe

Co masz w magazynie:

  • Pierwsze doświadczenie w magazynie pożądane

  • Niezawodność i umiejętność pracy w zespole

Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

Miejsce pracy: 97273 Kürnach
Kununu - Top Company
Kürnach 97273 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-21
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###