HU

Please note: The content on our website has been machine translated. Therefore, please forgive us for small errors!

Személyzeti adminisztráció (m/f/d)

Wiesentheid
Rugalmas munkaidő-beosztás Teljes vagy részmunkaidőben 30 órától/hétig 3,000 eurótól

Szeretne előrelépni a karrierjében, és egy izgalmas új kihívást keres a humánerőforrás területén? Akkor ragadja meg ezt a lehetőséget, és kezdje meg karrierjét egy olyan globális vállalatnál, amely ma már számos területen piacvezetőnek számít itthon és külföldön egyaránt. Ajánljuk Önt ügyfelünknek, lehetővé tesszük a munkakezdését, és a legjobb feltételeket tárgyaljuk ki az Ön számára.

Előnyök:

Szeretné tudni, mit szeretnek a munkatársaink a Schütze + Seifertnél végzett munkájukban? Akkor tekintse meg a kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7) oldalon található munkavállalói véleményeinket.

Ezenkívül számíthatsz még:

  1. Vonzó javadalmazási csomag (3000 eurótól)
  2. Rugalmas munkaidő (teljes munkaidő, esetleg 30 órától részmunkaidőben is).
  3. Felelősségteljes és változatos feladatok
  4. Lapos hierarchia és rövid döntéshozatali folyamatok

Az Ön profilja:

  1. Kereskedelmi végzettség (irodai kommunikáció, irodavezetés, ipari ügyintéző (m/f/d) vagy hasonló) és tapasztalat a humán erőforrás területén (munkajog, munkaidő-nyilvántartás, bérszámfejtés).
  2. MS Office magabiztos kezelése, Datev vagy Sage ismerete kívánatos.
  3. körültekintő és megbízható munkavégzés
  4. diszkréció és csapatszellem

Az Ön feladatai:

  1. Munkaidő-nyilvántartás feldolgozása és havi elemzések készítése.
  2. Közreműködés a bérszámfejtésben
  3. A személyi akták karbantartása
  4. Álláshirdetések írása és közzététele
  5. Referenciák, munkaszerződések, bizonyítványok stb. elkészítése.

A pályázók és a vállalatok már több mint 30 éve bíznak bennünk, amikor új munkahelyet és új munkatársakat keresnek. Hosszú távú karrierlehetőséget szeretne, mi a megfelelő felvételt biztosítjuk. A Schütze + Seiferthez való jelentkezés egyszerűbb, mint valaha: vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben, telefonon vagy chaten, és mi örömmel ajánljuk Önnek a megfelelő állást.

Munkahely: 97353 Wiesentheid
Álláshirdetés másolása Link másolva
Kununu - Top Company
Wiesentheid 97353 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-20
Érdekli ez az állás?
Beszéljen velünk
###job### - Beszéljen velünk!
Megbeszélni a találkozót
###job### - Jelentkezz közvetlenül most!

Az Ön jelentkezése

A következő pozícióra jelentkezem:
###job###