Asystent zarządu (m/k/d)

Fulda
Zróżnicowane zadania Umowa na czas nieokreślony 3.200,- do 3.800,- €

Szukasz nowego wyzwania w obszarze pomocy w zarządzaniu (m/k/d) w centrum Fuldy?
W takim razie ta oferta może Cię zainteresować!

Twoje korzyści:

  • Stała umowa o pracę
  • Regulowane godziny pracy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia w wysokości od 3200 do 3800 EUR (w zależności od doświadczenia zawodowego)

  • Wieloletni i wiarygodny pracodawca

Twoje zadania:

  • Wspieranie kierownictwa w codziennej działalności
  • Organizowanie i koordynowanie spotkań dla zarządu
  • Planowanie i organizacja podróży oraz wydarzeń (warsztaty, wizyty u klientów, imprezy firmowe itp.)
  • Pewne stylistycznie zarządzanie wymagającą korespondencją w języku niemieckim i angielskim

Twój profil:

  • Ukończone szkolenie handlowe lub porównywalne kwalifikacje
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobre umiejętności pisania w języku niemieckim i angielskim

  • Silne umiejętności organizacyjne

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.

Ty chcesz nowej pracy, my dokonujemy właściwego zatrudnienia. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, czat lub WhatsApp, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Więcej informacji i opcji kontaktu można również znaleźć na Facebooku lub Kununu!

Miejsce pracy: 36039 Fulda
Kununu - Top Company
Fulda 36039 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-12
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###