Dyrektor finansowy (m/k/d)

Würzburg
Zróżnicowane zadania 38,5 godzin tygodniowo Dni pracy w biurze domowym od 5 500

Szukasz odpowiedzialnej pracy z dużym potencjałem rozwoju osobistego? Skorzystaj z okazji i rozpocznij karierę w grupie firm, która jest jednym z największych pracodawców w regionie. Polecimy Cię naszemu wieloletniemu klientowi, umożliwimy rozpoczęcie pracy i wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki.

Benefity:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  1. Wysoce atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od €5,500/miesiąc plus inne korzyści)
  2. Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu w wymiarze 38,5h/tydzień
  3. Umowa o pracę na czas nieokreślony
  4. Indywidualnych możliwości szkoleniowych zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym
  5. Bezpłatny parking i dobre połączenia komunikacyjne

Twój profil:

  1. Studia biznesowe lub porównywalne wykształcenie z solidnym doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku (ekonomista biznesowy (m/f/d), referent przemysłowy (m/f/d), księgowy finansowy (m/f/d) lub podobne)
  2. Pierwsze doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  3. Pewna obsługa pakietu MS Office i SAP
  4. Zorganizowany sposób pracy i umiejętności organizacyjne
  5. Umiejętność pracy w zespole i argumentowania swoich racji

Twoje zadania:

  1. Odpowiedzialność za przetwarzanie wszystkich transakcji płatniczych
  2. Monitorowanie planowania gotówki i płynności w całej firmie
  3. Zarządzanie umowami kredytowymi
  4. Odpowiedzialność za sprawozdawczość wewnętrzną, raportowanie do kierownictwa
  5. Zapewnienie terminowej realizacji wszystkich płatności

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudnimy Cię we właściwy sposób. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97084 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97084 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-12
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###