Elektryk (m/k/d)

Tauberbischofsheim
Dobra opcja przejęcia Wynagrodzenie godzinowe od 18,00 € 2-warstwowy

Gotowy na nowy początek?
Podejmij wyzwanie i wesprzyj zespół globalnego gracza.
Dla wiodącego producenta ciągników siodłowych i pojazdów ciężarowych poszukujemy wykwalifikowanych pracowników z głową do wysokości w dziedzinie montażu elektrycznego.

Nasza oferta:

  • Interesująca praca na silnie rozwijającym się rynku
  • Wynagrodzenie godzinowe od 18,00 EUR
  • Pełna wyzwań i zróżnicowana praca w wysoce zmotywowanym, koleżeńskim zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie zależne od wyników i możliwość przystąpienia do firmowego programu emerytalnego

Twoje zadania:

  • Montaż wstępny i końcowy wiązek elektrycznych
  • Montaż zespołów elektrycznych i kabli w pojazdach

  • Montaż i okablowanie szaf sterowniczych oraz wstępny montaż urządzeń i zespołów elektrycznych
  • Montaż kabli

  • Pomiary VDE

Nasze wymagania:

  • Ukończone szkolenie w dziedzinie elektryki, np. technik elektronik (m/f/d), elektryk (m/f/d) lub porównywalne
  • Doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej
  • Znajomość budowy szaf sterowniczych i pracy zgodnie ze schematami elektrycznymi
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

  • Pożądane szkolenie w zakresie wysokiego napięcia

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.
Chcesz znaleźć nową pracę. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97941 Tauberbischofsheim
Tauberbischofsheim 97941 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-08-27
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###