Kierownik sprzedaży (m/k/d)

Würzburg
Bardzo dobre możliwości rozwoju Dni pracy w biurze domowym od 3000 euro + prowizja za sukces

Chcesz rozwijać swoją karierę i aktywnie kształtować zmiany w dynamicznym środowisku? Skorzystaj z okazji i stań się częścią zespołu, w którym będziesz pracować nad ambitnymi zadaniami, strategicznymi tematami przyszłości i zwinnymi projektami. Polecimy Ci naszego klienta, szybko rozwijającą się firmę z podejściem zorientowanym na wartość, aby umożliwić Ci rozpoczęcie pracy i wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  • Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 3000 euro plus prowizja uzależniona od wyników)
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość 1-dniowego home office)
  • Nowoczesne miejsca pracy
  • Bardzo dobra atmosfera pracy i płaska hierarchia
  • Dobre możliwości rozwoju

Co możesz wnieść:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży, najlepiej w sektorze oprogramowania 2B2
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie native speakera, dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Pasję do sprzedaży i silną orientację na cele

Te zadania czekają na Ciebie:

  • Wspieranie procesu sprzedaży
  • Koordynacja działań sprzedażowych i tworzenie środków promujących sprzedaż
  • Wspieranie klientów i pozyskiwanie nowych klientów
  • Optymalizacja i maksymalizacja działań sprzedażowych
  • Aktywny udział w dalszym rozwoju strategii sprzedażowych

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudniamy właśnie Ciebie. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97076 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97076 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-12
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###