Księgowy finansowy (m/k/d)

Fulda
Zróżnicowane zadania Umowa na czas nieokreślony 4.000,- do 4.500,- €

Nie jesteś zadowolony ze swojej pracy i szukasz nowej perspektywy? Z nami szybko znajdziesz to, czego w przeciwnym razie musiałbyś długo szukać, niezależnie od tego, czy masz duże doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie, czy nie. Oferujemy różnorodne nowe zadania w rodzinnej firmie z wieloletnią tradycją, która dba o dobro swoich pracowników i oferuje dobre możliwości rozwoju.

Korzyści:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 4000 do 4500 EUR (w zależności od doświadczenia zawodowego)
  • Dogłębne szkolenie od współpracowników
  • Nowoczesne miejsca pracy i dobra atmosfera pracy

  • Wieloletni i wiarygodny pracodawca

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za wdrożenie i dalszy rozwój przejrzystego krótko-, średnio- i długoterminowego planowania płynności finansowej dla grupy spółek w Niemczech i za granicą
  • Regularne monitorowanie aktualnego stanu płynności finansowej oraz opracowywanie i wdrażanie odpowiednich działań
  • Udział w przygotowywaniu raportów zarządczych (raporty, analizy)
  • Zarządzanie specjalnymi projektami, np. dotyczącymi finansowania grupy spółek i analiz ad-hoc w celu optymalizacji procesów skarbowych.

  • Wsparcie operacyjne w zakresie rachunkowości finansowej (np. księgowanie aktywów i płac).

Co wnosisz:

  • Pomyślnie ukończyłeś studia w zakresie administracji biznesowej lub porównywalny komercyjny program szkoleniowy i dokształcający lub stopień naukowy (BA, FH) z naciskiem na finanse
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe (ok. 2-3 lata) w obszarze finansów lub finansów korporacyjnych w firmie przemysłowej lub zdobyłeś duże doświadczenie w doradzaniu firmom z sektora finansowego lub w audycie.
  • Posiadasz dogłębną wiedzę i praktyczne doświadczenie w dziedzinie finansów i rachunkowości. Dogłębna wiedza specjalistyczna w zakresie planowania płynności, a także planowania rachunku zysków i strat, bilansu i przepływów pieniężnych będzie dodatkowym atutem.
  • Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego oraz umiejętność korzystania z oprogramowania finansowego i biznesowego.

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.

Ty chcesz nowej pracy, my dokonujemy właściwego zatrudnienia. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, czat lub WhatsApp, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Więcej informacji i opcji kontaktu można również znaleźć na Facebooku lub Kununu!

Miejsce pracy: 36039 Fulda
Kununu - Top Company
Fulda 36039 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-12
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###