Mechanik odlewniczy (m/k/d)

Würzburg
Planowane przejęcie w spółce klienta 2-warstwowy Wynagrodzenie godzinowe od 18,30 €

Masz ochotę na zmianę? Wykorzystaj swoją szansę i stań się częścią historii sukcesu światowego lidera w dziedzinie produkcji maszyn drukarskich.
Poszukujemy energicznego frezera / rdzeniarza (m/k/d) do produkcji odlewniczej w zakładzie w Würzburgu.

NASZA OFERTA:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 18,30
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Pełna wyzwań i zróżnicowana praca w wysoce zmotywowanym, koleżeńskim zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Stołówka z regionalnymi i świeżymi produktami

TWOJE ZADANIA:

  • Produkcja form i rdzeni

NASZE WYMAGANIA:

  • Ukończone szkolenie jako mechanik odlewniczy (m/k/d)
  • Staranny i precyzyjny sposób pracy
  • Niezawodność i umiejętność pracy w zespole
  • Pożądane uprawnienia do obsługi dźwigu

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.
Chcesz nowej pracy. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-04
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###