Pracownik ds. należności (m/k/d)

Würzburg
Dalsze możliwości szkoleniowe od 2800 Dni pracy w biurze domowym

Czy chcesz mieć dużą niezależność i szukasz nowej, pełnej wyzwań roli w odnoszącej sukcesy i zdrowej firmie? W takim razie zrób z nami kolejny krok. Polecimy Cię naszemu wieloletniemu klientowi, jednemu z największych pracodawców w naszym regionie, aby pomóc Ci rozpocząć pracę i wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki.

Benefity:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  1. Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 2 800 €)
  2. Elastyczne godziny pracy
  3. Możliwość pracy z domu (1-2 dni)
  4. Wszechstronne możliwości dalszego szkolenia
  5. Bezpłatny parking i dobre połączenia komunikacyjne

Twój profil:

  1. Wykształcenie handlowe (referent ds. biurowych/przemysłowych (m/k/d), referent ds. podatkowych (m/k/d) lub podobne)
  2. Wstępne doświadczenie w księgowości
  3. Pewna obsługa MS Office i SAP
  4. Staranny i zorganizowany sposób pracy
  5. Duch pracy zespołowej i dobre umiejętności komunikacyjne

Twoje zadania:

  1. Odpowiedzialność za zarządzanie należnościami
  2. Tworzenie monitów i wezwań do zapłaty
  3. Monitorowanie otwartych pozycji i wyjaśnianie niejasnych sytuacji
  4. Przetwarzanie niewypłacalności i monitorowanie układów ratalnych
  5. Komunikacja z urzędami skarbowymi, innymi działami itp.

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli chcesz mieć długoterminową perspektywę zawodową, my dokonamy właściwego wyboru. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97084 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97084 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-10-16
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###