Pracownik działu wysyłek (m/k/d)

Würzburg
Elastyczna organizacja czasu pracy Pełny lub niepełny etat od 30 godzin tygodniowo Wynagrodzenie godzinowe od 19,00 €

Szukasz nowego wyzwania zawodowego, w którym będziesz mógł w pełni wykorzystać swój potencjał? Zrób z nami kolejny krok i rozpocznij karierę w firmie, która z powodzeniem realizuje duże krajowe i międzynarodowe projekty oraz zajmuje wiodącą pozycję na rynku. Polecimy Cię naszemu klientowi, umożliwimy rozpoczęcie pracy i zapewnimy najlepsze dla Ciebie warunki.

Korzyści:

Chcesz wiedzieć, co nasi pracownicy uwielbiają w swojej pracy w Schütze + Seifert? Zapoznaj się z opiniami naszych pracowników na kununu (www.kununu.com/de/schuetze-seifert7).

Możesz również oczekiwać:

  1. Atrakcyjnego pakietu wynagrodzeń (od 19 euro za godzinę)
  2. Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin od 30 godzin tygodniowo
  3. Elastyczne godziny pracy
  4. Dobre możliwości szkolenia i dalszego kształcenia
  5. Bezpłatne miejsca parkingowe i dobre połączenia komunikacyjne

Twój profil:

  • Wykształcenie handlowe (spedytor/pracownik przemysłowy/biurowy (m/k/d) lub podobne) oraz doświadczenie zawodowe w spedycji i/lub zakupach
  • Pewna obsługa pakietu MS Office i systemu ERP
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Duch pracy zespołowej i niezawodność

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie, zlecanie i monitorowanie przesyłek krajowych i międzynarodowych
  • Tworzenie dokumentów przewozowych
  • Śledzenie terminów
  • Utrzymywanie danych podstawowych
  • Rezerwacje towarów przychodzących

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników. Jeśli zależy Ci na długoterminowej perspektywie kariery, zatrudnimy Cię we właściwy sposób. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon lub czat, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Miejsce pracy: 97080 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97080 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-13
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###