Pracownik produkcji (m/k/d)

Großlangheim
Możliwość przejęcia Czas pracy w systemie 3-zmianowym Wynagrodzenie godzinowe od 15,20 € do 18,25 €

Jesteś wykwalifikowanym rzemieślnikiem o produktywnym umyśle?

Pracuj dla wiodącego producenta komponentów do wnętrz pojazdów w Kitzingen - Großlangheim i rozpocznij pracę.

Czego możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 15,20 € do 18,28 €
  • Godziny pracy w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość przyjęcia do pracy
  • Specjalne roczne płatności

  • Bezpłatna ochronna odzież robocza

Oto Twoje zadania:

  • Wykrawanie części
  • Obsługa maszyn
  • Spienianie części piankowych w systemie w fabrycznie wyposażonych narzędziach
  • Wykańczanie formowanych części piankowych

  • Kontrola jakości

Co ze sobą przyniesiesz:

  • Zręczność, świadomość jakości i doświadczenie w produkcji

  • Pożądany własny samochód, aby dotrzeć do miejsca pracy

Prosimy o kontakt, chętnie pomożemy.

Miejsce pracy: 97320 Großlangheim
Großlangheim 97320 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-05
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###