Sprzedawca w sklepie mięsnym (m/k/d)

Würzburg
Praca zespołowa w świetnej atmosferze Intensywny trening Wynagrodzenie godzinowe od 14,00 €

Szukasz nowej pracy w sprzedaży w
Würzburgu i okolicach (Zellerau, Grombühl, Gerbrunn, Dürrbachau i Waldbüttelbrunn)?

W takim razie dobrze trafiłeś: poszukujemy nowych współpracowników w pełnym i niepełnym wymiarze godzin za ladą ze świeżą żywnością dla znanej firmy rodzinnej.

Możesz oczekiwać:

  • Wynagrodzenie godzinowe od 14,00 €

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin między 06:00 a 19:00, w soboty krócej
  • Przyjemna atmosfera w pracy
  • Zniżki pracownicze i specjalne roczne płatności

  • Intensywne szkolenie wprowadzające

Twoje zadania:

  • Sprzedaż wyrobów mięsnych i wędliniarskich
  • Pomoc w przygotowywaniu przekąsek itp.
  • Prezentacja towarów i doradztwo

  • Przestrzeganie zasad higieny i sprzątanie

Wnosisz ze sobą:

  • Doświadczenie w branży spożywczej/sprzedaży pożądane, ale osoby zmieniające karierę również mile widziane

  • Miłość do pracy z ludźmi, umiejętność pracy w zespole i elastyczność

Zapraszamy do kontaktu z nami, z niecierpliwością czekamy na pomoc w poszukiwaniu pracy.

Miejsce pracy: 97082 Würzburg
Kununu - Top Company
Würzburg 97082 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-03
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###