Technik elektronik (m/k/d)

Fulda
Bezpłatna odzież ochronna Umowa na czas nieokreślony Wynagrodzenie godzinowe od 18,- do 23,- €

Nasz klient poszukuje wykwalifikowanego elektryka (m/k/d) w dziedzinie technologii pomiarowej i kontrolnej do swojego zakładu w Fuldzie.

Korzyści:

  • Ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe od 18,- EUR
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia do 15 dnia następnego miesiąca
  • Płatność na konto możliwa na koniec miesiąca
  • Kompetentna osoba kontaktowa bezpośrednio na miejscu

Twoje zadania:

  • Instalacja, uruchomienie, konserwacja i serwisowanie komponentów pomiarowych, kontrolnych i regulacyjnych maszyny papierniczej, jak również niezbędnych analiz i technologii laboratoryjnych
  • Analiza i usuwanie usterek w ścisłej współpracy z kolegami ze wszystkich obszarów operacyjnych.

Co ze sobą przyniesiesz:

  • Pomyślnie ukończone szkolenie jako technik elektronik inżynierii przemysłowej, technik elektronik sterowania procesami lub technik mechatronik (m/f/d) lub w porównywalnym zawodzie elektrotechnika
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie sterowania i regulacji elektropneumatycznych lub pneumatycznych, a także w zakresie systemów kontroli procesów i jakości.
  • Gotowość do pracy na wezwanie jest warunkiem koniecznym Ustrukturyzowane i analityczne podejście uzupełnia Twój profil

Kandydaci i firmy ufają nam od ponad 30 lat w poszukiwaniu nowej pracy i nowych współpracowników.

Ty chcesz nowej pracy, my dokonujemy właściwego zatrudnienia. Aplikowanie do Schütze + Seifert jest łatwiejsze niż kiedykolwiek: skontaktuj się z nami przez e-mail, telefon, czat lub WhatsApp, a my z przyjemnością zaoferujemy Ci odpowiednią pracę.

Więcej informacji i opcji kontaktu można również znaleźć na Facebooku lub Kununu!

Miejsce pracy: 36039 Fulda
Kununu - Top Company
Fulda 36039 Schütze + Seifert GmbH & Co. KG 2024-09-12
Porozmawiaj z nami
###job### - Porozmawiaj z nami!
Umówić się na spotkanie
###job### - Aplikuj bezpośrednio teraz!

Aplikacja

Aplikuję na następujące stanowisko:
###job###